top of page

O nás pro Vás

LPG ošetření jsou neinvazivní, bezbolestné a velmi účinné pro zeštíhlení a anti-aging.

 

Pro každou klientku připravujeme speciální program "na míru" na základě vstupní konzultace a konkrétních požadavků klientky.

Vstupní odbornou konzultaci a ukázku ošetření přístrojem LPG  nabízíme vždy ZDARMA, aby klientka osobně pocítila a viděla okamžitý efekt LPG ošetření.

 

Následně LPG terapeutka doporučí vhodný program a počet ošetření - tzv. LPG kůra - pro dlouhodobý účinek.

INTEGRAL_001-2013_B&W-appalti copie.jpg

Princip přístrojů LPG Systems

Profesionální přístroje LPG Systems pracují na principu mechanické biostimulace pokožky, základem jsou fyzioterapeutické praktiky, které jsou díky přístroji ještě intenzivnější.

Program se vždy se nastaví dle konkrétní potřeby klientky, protože každé tělo je individuální a každá žena řeší jiný problém.

Přístrojem LPG při ošetření působíme na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém účinněji než jakákoliv ručně prováděná masáž.

LPG ošetření nabízí opravdu efektivní způsob odbourávání celulitidy, zpevnění a tvarování těla i odstraňování tuku v problémových partiích. Dle posledních studií se stalo unikátní ošetření LPG ENDERMOLOGIE® v Evropě a USA standardní součástí životního stylu speciálně pro klientelu 50+. Tito klienti dochází namísto do hlučné posilovny do relaxačních LPG center 2x týdně - dokonalá anti-aging prevence.

Zveme Vás na odbornou konzultaci a ukázku ošetření ZDARMA.
(po telefonické dohodě).

INTEGRAL_009_WOMEN_ bodytreatment.jpg
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page